HAKKIMIZDA


MiSTAV, 1992 yılında Tavukçuluk Sektöründe faaliyet göstermek üzere Ankara’da kuruldu ve bugüne dek gösterdiği gelişim çizgisiyle sektörün önemli aktörlerinden biri haline geldi.

KanatlıRuminantBalık ve At başta olmak üzere, geniş perdede birbirinden kaliteli ürünleri piyasaya sunan MiSTAV, yerli ve ithal veteriner ilaç, yem katkı ve biyosidal ürünleriyle sektörün gözde adreslerinden biri olmayı başarmış durumda.

Satış ve satış sonrası verdiği destekle müşterilerine doğru adreste oldukları duygusunu aşılamayı başarmak, şirketimiz için ticaretin "olmazsa olmaz"ını oluşturuyor.

MiSTAV "Önce Canlı" bakış açısı ile insan, doğa, hayvan sevgisini ve çevre bilincini sosyal sorumluluk projeleriyle bütünleştiriyor; kaliteden ödün vermeyen çağdaş duruşu ve ilkeli ticaret anlayışıyla, müşterileri ile arasındaki güven ve heyecan dolu bağı geliştirmeyi kendine görev ediniyor.

Bilimsel ve profesyonel kararlığıyla, kendini, hayvan sağlığında ortaya çıkan tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmaya adayan modern, çalışkan ve dinamik ekibiyle MiSTAV, sektöre verdiği kaliteli hizmetini kararlılıkla sürdürecek.